I TY ZASMAKUJ ZDROWIA

Zdrowe odżywianie
Schudnij - ciesz się życiem

Właściwe odżywianie to nie tylko zgubione kilogramy, dbając o to co jemy wpływamy na cały swój organizm. Miewasz problemy żołądkowe, dyskomfort po jedzeniu? Prawidłowa dieta pomoże Ci ograniczyć te wszystkie dolegliwości.

Proponujemy Państwu indywidualnie przygotowany plan żywienia, oparty na wynikach analizy składu ciała, dokładnym badaniu dotychczasowego sposobu żywienia z uwzględnieniem trybu życia oraz preferencji żywieniowych. Dieta przygotowana jest z wykorzystaniem specjalnego programu komputerowego co, dzięki dokładnym wyliczeniom, umożliwia idealne jej dopasowanie do potrzeb organizmu. Oparta jest na zasadach prawidłowego odżywiania, nie uwzględnia suplementów diety.

Badania potwierdzają, że nawet niewielka utrata masy ciała skutecznie obniża ryzyko wystąpienia powikłań otyłości: cukrzycy typu II, nadciśnienia tętniczego, miażdżycy czy chorób kostno stawowych.

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich:

  • dorosłych i dzieci z nadwagą i otyłością
  • osób ze schorzeniami układu pokarmowego
  • osób u których występują choroby wymagające zastosowania specjalnej diety (cukrzyca, dna moczanowa, choroby nerek, osteoporoza, ADHD, nowotwory)
  • osób z nietolerancją pokarmową
  • sportowców
  • kobiet w ciąży i matek karmiących

Dieta krok po kroku

A
Analiza składu ciała i nawyków żywieniowych

Podczas pierwszego spotkania wykonywana jest analiza składu ciała (% zawartość tkanki tłuszczowej, masa mięśniowa, wiek metaboliczny, % zawartość wody), analiza dotychczasowych nawyków, określenie celu, edukacja z zakresu realizacji diety.

B
Przygotowanie indywidualnej diety

Na podstawie zebranych informacji przygotowywana jest w przeciągu najbliższych dni indywidualna dieta z uwzględnieniem produktów lubianych i nielubianych, godzin pracy i aktywności fizycznej. Dieta najczęściej przygotowywana jest na 7 lub 14 dni.

C
Rozpoczęcie diety

Po otrzymaniu diety pacjent zaczyna ją realizować - w razie potrzeby dokonywane są korekty w jadłospisie, tak aby wyeliminować wszelkie przeszkody i utrudnienia. Dodatkowo cyklicznie odbywają się wizyty kontrolne (zwykle co 3-4 tygodnie), tak aby na bieżąco monitorować postępy i motywować do dalszego przestrzegania diety.

Zalety diety

W zdrowym ciele zdrowy duch, ale nie tylko...

Referencje

Bardzo polecam! Chudnę i nie chodzę głodna (!), jem rzeczy które lubię. Posiłki są proste i szybkie do przygotowania, co jest dla mnie bardzo ważne, ponieważ ze względu na pracę nie mam zbyt wiele czasu na gotowanie. Pani dietetyk kompetentna, kontaktowa, bardzo miła.

Monika G.

Jestem sportowcem i jak wiadomo dieta jest u mnie bardzo ważna dzięki Natalii cały czas mam wszystko pod kontrolą układa mi wyśmienity jadłospis w tym dobiera właściwe jedzenie pod mój sportowy tryb życia, niczego mi nie brakuje cały czas ma mnie pod kontrolą. Polecam!!

MS

Polecam bardzo!!! Wystarczy tylko grzecznie dostosować się do zaleceń i szybko, skutecznie można schudnąć:). Dzięki Pani dietetyk uwierzyłam, że nie trzeba się głodzić i przy okazji można odżywiać się zdrowo. Miła i kompetentna . Zadowolona pacjentka

Iwona

Polecam bardzo. Skuteczna, miła, fachowa. Pierwszy raz w życiu udało mi się schudnąć. Bez głodzenia się, bez wyrzeczeń, za to mądrze i zdrowo.

Irena G.
Realizacja Kaizen Consulting: Aplikacje mobilne Portale internetowe
Informujemy, iż w naszych serwisach internetowych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z naszych serwisów, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje Politykę prywatności.