I TY ZASMAKUJ ZDROWIA

Do kogo skierowana jest oferta diety przez Internet?
  • do wszystkich osób, którzy ze względu na miejsce zamieszkania lub brak czasu nie są w stanie skorzystać z oferty w gabinecie
  • do osób zdrowych, których głównym celem jest chęć zgubienia zbędnych kilogramów lub po prostu chęć zmiany dotychczasowego sposobu żywienia
  • do osób aktywnych fizycznie

Na podstawie wypełnionego formularza dietetyk dokona analizy dotychczasowego sposobu żywienia oraz przedstawi Państwu propozycję diety. Jeśli zdecydują się Państwo na jej zakup zostanie ona przygotowana i wysłana e-mailem w ciągu 72h od momentu zaksięgowania pieniędzy na koncie.

Dieta przygotowana jest indywidualnie tak aby w największym stopniu odpowiadała Państwa potrzebom. Do jadłospisu załączone zostaną dokładne wskazówki dotyczące jego realizacji, opisy potraw oraz możliwość kontaktu z dietetykiem drogą elektroniczną.

Cena: 115 zł (uwzględnia indywidualny 14-dniowy jadłospis)

Formularz

Realizacja Kaizen Consulting: Aplikacje mobilne Portale internetowe
Informujemy, iż w naszych serwisach internetowych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z naszych serwisów, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje Politykę prywatności.